TÜM ÖZEL GÜVENLİK DERNEKLERİ FEDERASYONU

 

Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

    Anasayfa        Hakkımızda        Tüzük         Yönetim        İletişim            Email
 
Federasyon - ANKARA ABD BÜYÜKELÇİLİĞİNE YAPILAN SALDIRIDA BİR ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU - Tüm Özel Güvenlik Güvenlik Dernekleri Federasyonu
   
 ANKARA ABD BÜYÜKELÇİLİĞİNE YAPILAN SALDIRIDA BİR ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU

ANKARA ABD BÜYÜKELÇİLİĞİNE YAPILAN SALDIRIDA BİR ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU
Facebook Paylaş Twitter Paylaş   

 Tarih : 02.02.2013 - 09:26:00


01.02.2013 tarihinde Ankara ABD Büyükelçiliğine yapılan canlı bomba saldırısında bir Özel Güvenlik Görevlisi kardeşimiz şehit olmuştur.

 

Amerika Birleşik Devletleri'nin Ankara Büyükelçiliği'nde meydana gelen patlamada ölen özel güvenlik görevlisi Mustafa Akarsu'nun evine ateş düştü. Akarsu'nun ölüm haberini alan yakınları, Yenimahalle'deki evine akın etti. Yakınları Akarsu'nun en büyük hayalinin 3–4 ay sonra ailesi ile ABD'ye yerleşmek olduğunu söyledi.

Patlamada hayatını kaybeden Mustafa Akarsu'nun Yenimahalle'deki aile evinde büyük acı hakim. Acı haberi alan yakınları Akarsu'nun evine koştu. Eşi Yasemin Akarsu'nun ev hanımı olduğu, 15 yaşında liseye giden Hilal isminde kızı ile 18 yaşında Sami isminde bir oğlunun olduğu öğrenildi. Akarsu'nun evinin bulunduğu apartmanda hareketlilik sürerken, yakınları aileye taziye ziyareti yaptı.

Akarsu'nun bacanağı Ruşen Sağlam, "Kendisi iyi, girişken, insanları seven, işini gücünü takip eden birisiydi. Bizim hiçbirimizin beklemediği şekilde ölmesi bizleri üzmüştür. Amerika Büyükelçiliği'nde çalışıyordu. Büyük bir hayali vardı. 3–4 ay sonra 2 çocuğu ve eşi ile Amerika'ya gitmeyi düşünüyordu. Emekli olduktan sonra orada çalışıp çocuklarının istikbalini kazanma hayali vardı. Şimdi hayaller hayal oldu. Çok üzüntülüyüz diyecek fazla bir şey yok. Bir kızı bir oğlu var. Oğlu markette çalışıyor, kızı lisede okuyor. Ölüm haberini Kızılcahamam'da haberlerden öğrendik."

Akarsu'nun arkadaşı da haberi İstanbul'a giderken yolda öğrendiğini belirterek, iyi bir arkadaşı olduğunu, uzun yıllardır büyükelçilikte çalıştığını söyledi. Arkadaşı da tıpkı bacanağı gibi Akarsu'nun Amerika hayali olduğunu anlattı. Sitenin kapıcısı ise Akarsu ile 10 yıldır aynı sitede oturduğunu belirterek, Akarsu'nun 2 yıl site yöneticiliği yaptığını da ifade etti.

T. Özel Güvenlik Güvenlik Dernekleri Federasyonu olarak şehidimize ALLAH'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı dileriz.


  Editör : 

627 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 
 
 
 

Üye Şirketler

Hukuki Destek

Ziyaretçi Defteri

 Duyuru

  2011 Yılı Özel Güvenlik Sınav Takvimi  

 

 Takvim

 

 Üye Dernekler

 İstatistikler

   
 Online : 1
 Bugün : 137
 Dün : 85
 Toplam : 123576
 Ip No : 174.129.228.67
     

 

Özel Güvenlik

Yönetim Kurul Kararları

Kanunlar

Yönetmelikler
Genelgeler
Emir Yazıları
Tebliğler

E-Bulten Kayıt

 

Videolar

 

Faydalı Linkler

 

Üye Dernekler

 

Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 2.2373 2.2413
  Euro 3.0842 3.0898
 

Hava Durumu 
 

  
 

   © Copyright - 2008- Tüm Özel Güvenlik Güvenlik Dernekleri Federasyonu - Tüm Hakları Saklıdır.